O MNIE

Witamy Cię na moim blogu 100%natura.  Jest to moje “małe dziecko”, które powstało z miłości do natury i zdrowego stylu życia. Kilka lat temu zaczęłam przygodę ze zdrowym odżywianiem i ta ciekawa podróż trwa nadal.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą, jak i praktyką. W gąszczu informacji Internetowych można się pogubić. Sama długo błądziłam, co jest prawdą a co nie. I tak postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie znajdziesz  porady dietetyczne, kosmetyczne, zdrowe przepisy, produkty naturalne z których same korzystam. Wszystkie przetestowane i sprawdzone – bez ściemy! 🙂

Mam na imię Justyna – z wykształcenia jestem dietetykiem, ale nie jest to tylko moja praca – jest to moja pasja i moje życie. Na blogu pisze o zdrowym odżywianiu oraz udzielam wskazówek w jaki sposób poradzić sobie z różnymi dolegliwościami oraz wzmocnić organizm. Staram się, aby każdy wpis był wartościowy i przydatny, tak aby przekonać Cię, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest tak trudna jak Ci się wydaje 🙂 Nie będzie to tylko sucha teoria – pokażę Ci jak ja sobie radzę na co dzień – co zabieram do pracy, co jem na wyjeździe oraz imieninach u Cioci 😉 Metoda małych kroków się sprawdza – uwierz i zacznij działać, a Twój organizm będzie Ci za to wdzięczny.